Prezentácia noviniek pre rok 2024/25

 

Dna 16.5.2024

Nitrasoft s.r.o. uskutočnil úspešnú prezentáciu noviniek pre našich zákazníkov, spolu s našimi partnermi v peknom prostredí GREEN MEADOWS Academic golf course. 

Hlavné body : Integrácia nákupného procesu, nový systém prepojenia expedície , Váženie tovaru a jeho vysledovateľnosť a predstavenie noviniek s našimi partnermi

QI-Komplexný informačný systém 

Best Universe servis - Tvorba web stránok, internetových obchodov, grafiky a tvorba reklamných kampaní vo fulltextových vyhľadávačoch a katalógoch

 Elva Servis Nitra - Elektronické váhy, Ekasa pokladnice, Xray a vision systémy

Tak isto bola predstavená nová verzia  nášho pokladničného SW nsPOS

Prezentácia bola veľmi úspešná a naši zákazníci ocenili nový systém, ktorý im umožní efektívnejšie riadiť svoje podnikanie.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a veríme, že tieto novinky prispejú k ďalšiemu rozvoju a úspechu našich zákazníkov.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za ich čas a podporu.

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

 

Prechod z 1D na 2D

 
Vitajte vo svete 2D kódov - koniec označovania čiarami 1D kódov. Od roku 2027 sa končí označovanie produktov v dodávateľsko - odberateľských vzťahoch, vo veľkoobchode, v maloobchode, ale aj vo výrobe formátmi 1D kódov ako napr. EAN a Code. Nahrádza ich označovanie formátmi 2D kódov ako napr QR.

Nová generácia vážnych pracovísk

 

V spolupráci so spoločnosťou ELVA-Servis sme pripravili novú generáciu terminálových pracovísk. Prvý zákazník s týmto pracoviskom je aktuálne vybavená firma Mäsokombinát PúchovTerminál obsahuje veľký, 19" dotykový monitor a výkonný hardware zabalené do nerezového terminálu.

 Použité sú materiály najvyššej kvality - pre našich zákazníkov len to najlepšie.

 

Partneri

LOGO_QI.png
logo_elvaservis.jpg
rudy_je_kral.jpg
logo_netto.png